Nespresso Lattissima One EN510.B machine met cups van DeLonghi – Zwart

205.00 -6%

Op voorraad
Levering duurt 1 – 4 werkdagen * 88% van de bestellingen worden binnen 2 werkdagen geleverd.
1 pak capsules als cadeau

Details

De capsule koffiemachine “Nespresso Latissima One” zal gegarandeerd de liefhebbers van dranken op basis van melk kunnen bekoren. Met één druk op de knop zet u een kopje espresso, lungo of melkdrank. Het melkreservoir is daarnaast vaatwasmachinebestendig, dus bijzonder onderhoudsvriendelijk. Het model zelf ziet er stijlvol uit en is zeer compact, waardoor het geen probleem zal zijn om er een passend plekje voor te vinden.

VOOR LIEFHEBBERS VAN DRANKEN OP BASIS VAN MELK

De koffiemachine heeft 3 geïntegreerde recepten: espresso, lungo en melkdrank (espresso macchiato, cappuccino, latte macchiato). Het enige wat u hoeft te doen, is uw favoriete koffiecup plaatsen, er wat melk bijgieten, op de knop drukken van de drank waarnaar u verlangt en toekijken hoe uw kopje in een paar seconden wordt gezet! 

HANDIG MELKSYSTEEM

Het melkreservoir is uitgerust met een afneembaar deksel, zodat u altijd wat meer melk kunt toevoegen en meerdere porties achter elkaar kunt zetten. Het reservoir is daarnaast ook vaatwasmachinebestendig.

ZOWEL COMPACT ALS RUIM

Ondanks de compacte afmetingen is dit model bijzonder ruim en beschikt het over een waterreservoir van 1 liter, een melkreservoir met een inhoud van 165 ml en een bakje voor 9-11 gebruikte cups. 

STIJLVOL ONTWERP

De subtiele glans en matte lijnen van dit model zullen u zeker bekoren en prachtig staan in uw keuken. 

DUURZAME OPLOSSINGEN

30 procent van deze koffiemachine is gemaakt van gerecycleerd plastic en de verpakking is 100% recyclebaar.

Specificaties

Druk van de waterpomp:
19 BAR
Land van herkomst:
Europese Unie
Scherm:
Geen
Waterreservoir:
1 l
Portiekeuze voor zwarte koffie:
1

Specification

Algemene kenmerken

Soort
Capsule-koffiemachines
Technologie voor machines met capsules
Nespresso®
Fabrikant
De'Longhi
Kleur
Zwart
Garantie
24 maanden
Gebruik van koffiemachines
Koffiecapsules
Type melksysteem
Geïntegreerd melkreservoir
Vermogen
1450 W
Druk van de waterpomp
19 BAR
Land van herkomst
Europese Unie
EAN
8004399020399

Beheer

Scherm
Geen

Capaciteiten

Waterreservoir
1 l
Melkreservoir
165 ml

Instellingen

Portiekeuze voor zwarte koffie
1
Portiekeuze voor koffie met melk
1

Afmetingen en gewicht

Diepte
35.5 cm
Hoogte
19.5 cm
Breedte
38.5 cm
Gewicht
4.2 kg

Onderhoud & Onderdelen

Beoordelingen

0
0 beoordelingen
0%
0%
0%
0%
0%

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Nespresso Lattissima One EN510.B machine met cups van DeLonghi – Zwart” te beoordelen